w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10
w Gliwicach

Dzień Przedszkolaka

Już niebawem- 20.09.2022 będziemy obchodzić Dzień Przedszkolaka. W tym roku będziemy świętować, przyłączając się do ogólnopolskiej akcji "Dzień Przedszkolaka śpiewająco i tańcząco" pod patronatem Bliżej Przedszkola.

Dzień Kropki

15.09 prosimy, aby wszystkie przedszkolaki ubrały się w strój w kropki, tego dnia będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Kropki.

01.04.2022r.- PIĄTEK, ogłaszamy DNIEM ŚPIOSZKA

Tego dnia każde dziecko może przynieść do przedszkola swoją ulubioną przytulankę, maskotkę. Będziemy się bawić, ćwiczyć i relaksować ze swoim pluszakiem. Prosimy wg możliwości o wygodny ubiór dzieci-                      dresik, getry, koszulka.

Festyn

Dnia 22.03.2022r. obchodzimy Dzień Solidarności z Ukrainą

1. Prosimy o ubiór dzieci w tym dniu w żółtym i niebieskim kolorze (wg. możliwości)

2. W godzinach 07:15- 08:20 przed wejściem do przedszkola, wolontariuszki z SP nr 20 w ZSP nr 10, będą sprzedawać lizaki w cenie 2 zł na rzecz dzieci z Ukrainy.

Akcję będzie można wesprzeć w ciągu całego dnia, zakupując lizaki także w przedszkolu.

W Dzień Solidarności z Ukrainą odbędzie się "Zbiórka suchej żywności"- do szybkiego sporządzenia na gorąco, np.: kisiel, zupki w proszku, herbata

Daj pluszaka dla dzieciaka

UWAGA!

Nasze przedszkole bierze udział w akcji charytatywnej
na rzecz chorych dzieci szpitala w Zabrzu.
Wszystkich, którzy chcą razem z nami podarować uśmiech
i wsparcie chorym pacjentom szpitala, prosimy o dołączenie do nas.

Możemy to zrobić poprzez przyniesienie do przedszkola pluszaka.

Warunek jest tylko jeden: pluszak musi być nowy,
nieużywany. To ważne podczas pandemii.

Nie zwlekaj! Przynieś pluszaka dla chorego dzieciaka!

Galeria naszej szkoły

II miejsce w konkursie plastycznym: " Witajcie w naszej bajce" -Wojtek B.